Ferie z Lisem Prosem

To nasza oferta skierowana do najmłodszych narciarzy.

Patronem tej formy nauki jest nasza maskotka – LIS PROS, który nadzoruje pracę instruktorów i pilnuje żeby Wasze pociechy były szczęśliwe😊

Nauka w ramach FERI Z LISEM PROSEM trwa 4 dni ( od poniedziałku do czwartku )w codziennych 3 godzinnych zajęciach grupowych.

Grupy są ‘budowane’ uwzględniając wiek i umiejętności narciarskie dziecka.

CENA 870zł.

Sprawdź terminy

• 20-23 .01. 2025
  • 27-30.01.2025
  • 03-06.02.2025
  • 10-13.02.2025
  • 17-20.02.2025
  • 24-27.02.2025

Szczegóły:

Podstawą, pozwalającą nam przyporządkować dziecko do odpowiedniej grupy  jest formularz zgłoszeniowy, który zawiera istotne pytania dotyczące wieku, umiejętności narciarskich, ogólnej sprawności lub ewentualnych dysfunkcji czy ograniczeń ucznia.

Kolejna weryfikacja, przebiega już na śniegu pod okiem instruktorów, więc istnieje możliwość ewentualnej zmiany grupy pierwszego dnia szkolenia.

Rozpoczęcie kursu

Kurs rozpoczyna się na stoku, podczas oficjalnego, wesołego  przywitania przy dźwiękach muzyki i przy wspólnej rozgrzewce .Następnie prowadzący wyczytuje uczestników poszczególnych grup i przydziela im instruktorów.

Po rozpoczęciu instruktorzy zabierają podopiecznych i rozpoczynają szkolenie.

Szkolenie zgodne z najnowszymi trendami

Szkolenie rozpoczyna się każdego dnia kursu o godzinie 9.00 w wyznaczonym miejscu na stoku.

Zajęcia poprzedzone są rozgrzewką i trwają do godziny 12.00

Podczas zajęć instruktor może zrobić krótką przerwę, podczas której pozostaje z grupą.

Szkolenie prowadzone jest  zgodnie z najnowszym programem nauczania dla dzieci SITN PZN przez predysponowanych do pracy z najmłodszymi instruktorów , co gwarantuje, że Państwa pociechy będą miały dostęp do najnowszej wiedzy, a nauka będzie efektywna oraz miło i bezpiecznie spędzą czas na stoku.

Zakończenie

W czwartek po zajęciach, instruktorzy zabierają swoich podopiecznych na oficjalne zakończenie kursu. Tam w radosnej atmosferze będą rozdane dyplomy i upominki .