Witajcie na naszej stronie!

Jesteśmy grupą przyjaciół z Zakopanego i okolic. Naszą wspólną pasją jest narciarstwo i snowboarding we wszystkich odmianach. Od najmłodszych lat zgłębiamy tajniki tych wspaniałych sportów, podnosząc jednocześnie swoje kwalifikacje jako nauczyciele. Nauką jazdy zajmujemy się od blisko 20 lat.

W 2017 r. zrodził się pomysł aby połączyć swoje siły i zaoferować Wam kompleksową usługę na najwyższym poziomie jako Szkoła Narciarstwa i Snowboardu licencjonowana przez Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN

Nie jesteśmy na stałe związani z żadną stacją narciarską, dlatego możemy zabrać Was

na dowolny stok zarówno po polskiej jak i słowackiej stronie Podtatrza ( lub jeszcze dalej : ) ), starając się dopasować go do Waszych upodobań i naszych celów szkoleniowych

Dzięki dodatkowym szkoleniom i unifikacjom, w których biorą udział instruktorzy, nasza szkoła może pochwalić się przyznaną przez SITN PZN licencją uprawniającą do nauki dzieci w oparciu o aktualny program nauczania dla najmłodszych.

Jeśli chcecie dowiedzieć się o nas więcej, zobaczcie nasze profile w zakładce NASZ ZESPÓŁ lub kliknijcie tutaj.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i do zobaczenia na stoku .