Zajęcia grupowe

To forma zajęć dedykowana wszystkim grupom zorganizowanym, niezależnie od wieku, umiejętności oraz liczebności.

Posiadamy długoletnie doświadczenie w pracy z grupami; dzięki niemu gwarantujemy sprawną obsługę logistyczną ( podział na grupy, zakup karnetów, dopasowanie i wypożyczenie sprzętu, organizacja zajęć na stoku i przerw). Dzięki odpowiedniej organizacji oszczędzamy Wasz czas i pieniądze.

Sama nauka odbywa się w kilkuosobowych grupach ( nie większych niż 8-10 osób ) w przyjaznej atmosferze. W przypadku kilkudniowych zajęć, staramy się, aby przyporządkowani instruktorzy towarzyszyli podopiecznym przez wszystkie dni nauki.

Fantastycznym zakończeniem kilkudniowego szkolenia są zawody, w których narciarze i snowboardziści mogą sprawdzić swoje siły i rywalizować na trasie slalomu w atmosferze zabawy.

Chętnie dostosujemy się do dogodnej dla Was lokalizacji i czasu, także poza granicami Polski.

Zapraszamy do kontaktu organizatorów zimowisk, białych szkół, wycieczek szkolnych, wyjazdów z zakładów pracy itp., a także grupy przyjaciół i znajomych.